Zabava

Kao uvertira za Europske sveučilišne igre koje se održavaju sljedeće godine u Zagrebu i Rijeci, 2. lipnja ove godine održat će se prvi Water Balloon Challenge na zapadnoj obali zagrebačkog jezera Jarun.

Povod održavanja je rušenje svjetskog rekorda u gađanju vodenim balonima koji drži Sveučilište u Kentuckyju.

Cilj je srušiti rekord iz 2010. godine i izbaciti preko 60.000 vodenih balona, a u izazovu će sudjelovati studenti iz cijele Hrvatske.

Nakon rušenja rekorda kreće glazbeni i festivalski program na dvije pozornice. Na prvoj pozornici moći ćete uživati u elektro, dancemash-up-glazbi s GET WET festivalskim programom (Fresh Island Phat Phillie, Bizzo / R&B Confusion / Dj Zrna, Dj eM Bee / Gallery resident Joe2Shine, Dj Emilio Dalbello), dok vas na drugoj pozornici čekaju domaći izvođači (TSK, Ivan Zak Live).