Izložbe

Tjedan dizajna Zagreb jedan je od najvećih događaja u Hrvatskoj posvećen dizajnu. Održava se od 2014. godine radi povezivanja dizajnera i gospodarstvenika te popularizacije dizajna u najširoj javnosti. Treće izdanje održava se u Laubi i susjednoj Haubi, a prvi put i na desetak lokacija u samom središtu Zagreba.

I ove je godine Sveučilište Sjever, odnosno Odjel za medijski dizajn, vrlo uspješno nastupilo na Tjednu dizajna Zagreb. Osim izložbe studenata Medijskog dizajna, Sveučilište su predstavili prorektor Mario Tomiša i student druge godine Tomislav Mravičić.

Prorektor Tomiša pomoću kratke prezentacije, fotografija i videozapisa dočarao je život studenata i nastavnika na Sjeveru, a student Mravičić predstavio je Vizualni identitet tvrtke Innotech, svoj nagrađeni rad iz kolegija Uvod u dizajn.