SVEUČILIŠTE SJEVER

Sveučilište Sjever i Institut za turizam su 21. travnja potpisali Sporazum o suradnji s ciljem unapređenja znanstvenog rada i istraživanja, nastavnih procesa i drugih oblika suradnje.

Realizirat će se razmjenom djelatnika, knjižne građe i publikacija objavljenih od strane dviju ustanova. Organizirat će se gostujuća predavanja, poticat će se razmjena istraživača, organizacija istraživačkih projekata, znanstvenih i stručnih konferencija, simpozija, suradnja knjižnica i sličnih događanja te svi ostali potencijalni oblici suradnje od obostranog interesa.

Sporazum je u ime Sveučilišta Sjever potpisao rektor Sveučilištaf dr. sc. Marin Milković, a u ime Instituta za turizam ravnateljica dr. sc. Sandra Čorak.