Info

Na petoj sjednici Senata Sveučilišta Sjever rektor Marin Milković uručio je priznanja nastavnicima koji su se svojim radom, zalaganjem i rezultatima posebno istaknuli tijekom protekle akademske godine.

Za izniman uspjeh u akademskoj godini 2013./2014., prema rezultatima studentske ankete, pohvaljeni su: predavačica Ivana Grabar, asistentica Nikolina Bolčević, predavačica Vesna Sesar, doc. dr. sc. Hrvoje Vražić, predavačica Dunja Srpak, predavač Marko Horvat, predavač Željko Kos, doc. dr. sc. Winton Afrić, dr. sc. Lidija Dujić, profesorica dr. sc. Tanja Kesić, dr. sc. Boris Beck i doc. dr. sc. Krešimir Buntak.

Doc. dr. sc. Petar Kurečić pohvaljen je za izniman znanstveni doprinos na Odjelu za poslovnu ekonomiju. Viši predavač Mario Periša pohvaljen je za iznimnu sveukupnu umjetničku produktivnost iz područja fotografije. Profesor dr. sc. Vinko Višnjić pohvaljen je za izniman doprinos pri unaprjeđenju studijskog programa Tehničke i gospodarske logistike. Predavač Jurica Veronek pohvaljen je za iznimno učešće u mentorstvima studenata pri izradi završnih radova, a predavačica Marijana Neuberg za izniman doprinos u osmišljavanju i opremanju laboratorija na Odjelu za biomedicinske znanosti.

Viši predavač dr. sc. Ladislav Havaš pohvaljen je za izniman doprinos u razvoju Odjela za elektrotehniku, a izvanredni profesor dr. sc. Živko Kondić za doprinos u osmišljavanju i opremanju laboratorija te za iznimno učešće u mentorstvima studenata pri izradi završnih radova na Odjelu za proizvodno strojarstvo. Dr. sc. Matija Orešković pohvaljen je za izniman doprinos u razvoju Odjela za graditeljstvo, a prof. mr. sc. Mato Jurković za izniman doprinos u pokretanju i razvoju Odjela za medijski dizajn. Predavačica Ana Globočnik Žunac pohvaljena je za izniman doprinos u razvoju Odjela za komunikologiju i odnose s javnošću.