Studenti

Prijave za Red Bull Can You Make It? avanturu službeno su zatvorene! Stotine timova pokušalo se predstaviti svijetu kratkim videouradcima na temelju kojih će do 25. veljače skupljati glasove publike.

165 timova iz cijelog svijeta sudjelovat će u nezaboravnom iskustvu sedmodnevnog putovanja Europom koristeći isključivo Red Bull kao valutu, a iz Hrvatske će biti odabrana samo jedna ekipa.

Svaki tim predstavlja jedan fakultet, a Sveučilište Sjever u ovom nadmetanju za naklonost publike predstavlja Team KAT.

Svojim glasom podržite kolege željne putovanja i nezaboravnih iskustava. Omogućite da se cijelom Europom zaori glas studenata Sveučilišta Sjever! Glasati možete ovdje, a novosti pratite na službenoj stranici Team KAT Can Make IT.