Studenti

Prošlog su mjeseca, u organizaciji Sportske udruge Sveučilišta Sjever, održani kvalifikacijski turniri za sudjelovanje na nacionalnim Sveučilišnim igrama.

Sveučilište Sjever će u odbojci na pijesku predstavljati ekipa Bakin podrum. Duo koji čine Nikola Vodopija i Petar Klaneček bez izgubljenog je seta osvojio kvalifikacijski na kojem je sudjelovalo šest momčadi, istaknuvši kandidaturu za odličan plasman na završnom natjecanju.

Pobjednik stolnoteniskog turnira je Matija Katalenić koji je pobijedio sva četiri protivnika. Pitanje pobjednika turnira riješeno je u zadnjem meču u kojem je Katalenić rezultatom 3:2 u setovima pobijedio dotad neporaženog Filipa Dolenca.

stolni tenis

U krajnje neizvjesnom finalnom susretu turnira u street-košarci mjesto u završnici izborio je S tim u sastavu: Andro Nakić, Boris Rubin, Bruno Ribić i Kristijan Rušec. Oni su rezultatom 7:6 pobijedili Pingvine koji su u zadnjem napadu promašili šut za tri poena i pobjedu.