Putovanja

Can You Make it? nova je avantura Red Bulla koja je zaintrigirala studente diljem svijeta. Sedmodnevno putovanje, koje obuhvaća obilazak gotovo cijele Europe, timski rad i vješto svladavanje izazova, prilika je koja se ne propušta!

Koristeći isključivo Red Bull kao sredstvo plaćanja, 165 studentskih ekipa iz više od 50 zemalja imat će priliku pokazati svoju kreativnost i snalažljivost zamjenjujući limenke Red Bulla za hranu, smještaj, transport do sljedeće destinacije i ostale potrebe koje će iskustvo učiniti nezaboravnim.

Odabrani tročlani timovi kreću na put 12. travnja, i to s jedne od polaznih točaka u Europi – Barcelone, Firence, Berlina, Edinburga ili Praga. Najbolje trenutke ove izuzetne avanture uživo će pratiti Red Bull TV. Svaki tim predat će novac, kartice i mobilne telefone kako bi zaintrigirao publiku posjećujući kontrolne točke u europskim gradovima, ispunjavajući što je moguće više zadataka s liste avantura, objavljujući slike i videomaterijale koji će publici dati uvid u nedostatke u strategiji i priliku za pomoć sudionicima. Krajnji rezultat tima zasnivat će se na izazovima s kontrolnih točaka, zadatcima s avanturističke liste i broju pratilaca na društvenim mrežama.

Mnogi od vas vjerojatno se pitaju mogu li limenke zaista biti dovoljne za timsko putovanje po kontinentu? Odgovor je: – Da, mogu. Tijekom posljednjeg natjecanja Red Bull – Can You Make It? održanog 2014. godine, 100 timova uspjelo je doživjeti iskustvo iz snova – od nabavljanja ulaznica za utakmicu Lige Prvaka do leta u privatnom avionu.

Epsko putovanje i odlična zabava možda upravo vas dovedu do proslave trijumfa na jednoj od najspektakularnijih destinacija svijeta! Prijave traju od 1. prosinca do 14. veljače, a sve što trebate napraviti je okupiti tim koji će se sastojati od 3 osobe, snimiti kratki video u kojem do izražaja dolaze vaša kreativnost, snalažljivost, šarm, smisao za humor i svi ostali razlozi zbog kojih biste trebali biti dio ovoga fascinantnog projekta.

Ako te oglas zaintrigirao, a nisi siguran možeš li okupiti tročlani tim pun entuzijazma, pronađi više informacija na službenim mrežnim stranicama i javi se autorici ovog članka na klara.lukacevic@gmail.com jer joj je potrebno dvoje suputnika.

Putovanje od tisuću kilometara započinje jednim korakom. Odvaži se na svoj prvi korak i prijavi se!

Comments

1. […] za Red Bull Can You Make It? avanturu službeno su zatvorene! Stotine timova pokušalo se predstaviti svijetu kratkim […]