DRUŠTVO

Studente novinarstva Sveučilišta Sjever, Ivana Krznarića i Chiaru Čargonju povodom 15. Hear me seminara u Dubrovniku ugostio je UNIDU radio koji je ujedno proslavio i svoj 10. rođendan.

Studenti su imali prilike predstaviti Radio Pressedan, upoznati brojne kolege sa studentskih radija iz regije s kojima su podijelili svoja iskustva, ali i naučili nešto novo.

– Zaista je neprocjenjivo iskustvo biti dio velike međunarodne organizacije studentskih radija. Ovo je jedan koristan seminar koji nam omogućuje razmjenu iskustava te samim time unaprjeđivanje naših radijskih programa. Ekipa UNIDU radija u Dubrovniku nas je prelijepo ugostila te nas podučila kako oni već 10 godina čine jaku konkurenciju ostalim radijskim postajama u svojoj regiji. – rekao je Ivan Krznarić, glavni urednik Radio Pressedana.

Ovogodišnji Hear me seminar održao se 19. i 20. prosinca, a na sljedećim poveznicama možete kako je izgledao prvi i drugi dan seminara.