I ove će se godine u koprivničkoj Knjižnici i čitaonici Fran Galović održati dva programa pod zajedničkim nazivom Mladi za mlade. Dana 8. svibnja održat će se program za srednje škole, a 13. svibnja za osnovne škole.

Program Mladi za mlade nastao je u suradnji Knjižnice, koprivničkih osnovnih i srednjih škola teKoprivničko-križevačke županije. Cilj programa je prezentirati javnosti međunarodne projekte u kojima sudjeluju mladi te predstaviti njihovo umjetničko stvaralaštvo.

Prezentacije će održati učenici koji su i sami sudjelovali u nekim međunarodnim projektima, a mladi pjesnici, pisci, glazbenici i likovni stvaratelji moći će se predstaviti publici svojim stvaralaštvom.

Svi zainteresirani pozvani su 8. svibnja 2015. u 13 sati na Stručno-znanstveni odjel Knjižnice. Drugi program održat će se 13. svibnja u Čitaonici tiska (prvi kat knjižnice) s početkom u 11:30.