Studenti

Studenti prve godine Medijskog dizajna i dio studenata Novinarstva su u subotu, 14. ožujka, u sklopu kolegija Multimedija posjetili Tehnički muzej u Zagrebu. Ciljani odjel bio je Rudarstvo, geologija, nafta, odnosno jama Barbara.

U okviru vježbi kolegija, radeći u timovima od nekoliko članova, studenti imaju zadatak da izrade projekt stalnog postava jame Barbara. Na kraju semestra javno će ga prezentirati svojim nastavnicima i kustoskom timu Tehničkog muzeja. Pritom se moraju držati muzeoloških standarada, poštivati pravila geološke i rudarske struke te napraviti zanimljiv interaktivni postav. Kako bi vježbe kolegija bile što bolja priprema za stvarne životne situacije, u realizaciji projekta zadan je budžet i ograničen je termin realizacije.