SVEUČILIŠTE SJEVER

Novo izdanje Festivala multimedije MOP 04 službeno će biti predstavljeno u petak, 15. svibnja 2015. u 11 sati, u Sveučilišnom centru u Varaždinu Sveučilišta Sjever.

Četvrti po redu Festival multimedije pod naslovom “Digital word in focus” održat će se od 21. do 23. svibnja 2015. godine. Projekt je nastao zajedničkim angažmanom Udruge MOP, pod pokroviteljstvom Studentskog zbora Sveučilišta Sjever i uz potporu Grada Varaždina.

Ovogodišnji cilj Festivala je razvoj zajednice kroz digitalni svijet u kojem živimo, radimo i stvaramo.

Festival ove godine nudi zanimljive radionice, gostovanja vodećih ljudi najjačih hrvatskih digitalnih agencija te zabavni program čiji će vrhunac biti u subotu navečer kada će se u Starom gradu održati već tradicionalna završna zabava popraćena zanimljivim vizualnim dodacima.