Uncategorized

U Knjižnici i čitaonici Fran Galović u Koprivnici, u povodu Dana Europe i Europskog tjedna mladih, započelo je već tradicionalno predstavljanje programa Mladi za mlade. Organiziraju ga Koprivničko-križevačka županija te koprivničke osnovne i srednje škole.

U petak, 8. svibnja, program su održali učenici Gimnazije Fran Galović Koprivnica, Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica. Prisustvovali su zamjenik župana Ivan Pal i voditelj Odsjeka za međunarodnu suradnju i europske fondove Vladimir Šadek.

Pal se zahvalio je učenicima i mentorima na trudu i zalaganju. Istaknuo je da Koprivničko–križevačka županija podržava projekt zajedno s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova.

Podsjećamo, 13. svinja održava se program za osnovne škole, o čemu smo već pisali.