SVEUČILIŠTE SJEVER

U četvrtak 13.11.2014. godine u 20 sati u HDD galeriji u Zagrebu, Boškovićeva 18, otvara se izložba ŽIVOT NA SJEVERU – VIZUALNI IDENTITET SVEUČILIŠTA SJEVER.

Izložba je usredotočena na dvije međusobno povezane teme, obje u izravnoj relaciji s dizajnom. Jedna je ove godine inaugurirani vizualni identitet Sveučilišta Sjever, koji je u nešto manjem opsegu predstavljen na posljednjem Danu D te na bijenalnoj Izložbi hrvatskog dizajna ove jeseni, dok je druga tema sam preddiplomski studij Medijskog dizajna, koji je u sklopu Sveučilišta pokrenut 2012. godine.

Prilikom samog otvorenja održat će se i kratka diskusija o dizajnerskoj edukaciji u Hrvatskoj s gostima Igorom Kuduzom, Mariom Tomišom, Damirom Bralićem, Nikom Mihaljevićem, Androm Giuniom te Lukom Borčićem i Ivanom Fabrio.