DRUŠTVO

Bliže se ljetni praznici, što je mnogima prilika da svoje slobodno vrijeme iskoriste radeći.

Trenutno se traže brojni studenti za rad na raznim povremenim i privremenim poslovima.

Od poslova se tako mogu naći ponude u gradovima Koprivnici, Križevcima, Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, ali i drugim gradovima (PODRAVKA d.d, CARLSBERG CROATIA d.o.o., KTC d.d., IPSOS d.o.o. i dr.) do rada na raznim pomoćnim poslovima tijekom ljetne sezone na Jadranu (HOTELI ZLATNI RAT d.d., PLAVA LAGUNA d.d., ISTRATURIST d.d. UMAG, SKIPER OPERACIJE d.o.o., HOTELI NJIVICE d.o.o. i dr.).

Detaljne informacije o svim poslovima možete pronaći na mrežnim stranicama Studentskog centra: www.scvz.unizg.hr, a za sva dodatna pitanja ili eventualne nejasnoće možete kontaktirati putem e-pošte: koprivnica@student-servis.hr.