SPORT

I ove godine, organizatori Josip Gusković i Borut Babanić prikupljaju timove za četvrti Malonogometni turnir „Volovčica“. Osim dobre zabave, očekuju vas i vrijedne nagrade.

Turnir se održava 24., 25. i 26. lipnja na nogometnom igralištu Osnovne škole Petra Preradovića (Zapoljska 32). Kotizacija za prijavu je 200,00 kuna, a dozvoljeno je maksimalno pet igrača po timu. Prijaviti se možete do 21. lipnja, a osim pehara i medalja, osigurane su i novčane nagrade. Za početak, vaš se tim može prijaviti u jednu od dvije grupe, seniore ili veterane (1987. godište i stariji). Nagrada za prvo mjesto seniora je 5000,00 kuna, za drugo 2000,00 kuna, a za treće 1000,00 kuna. Nagrade veterana također su vrijedne. Ekipa koja osvoji prvo mjesto dobiva 2000,00 kuna. Za drugo mjesto osigurana je svota od 1000,00 kuna, a za treće 500,00 kuna. Organizatori svim posjetiteljima jamče dobru zabavu, akcijske cijene hrane i pića, bogat popratni sadržaj za djecu, ali i ostale građane. Osigurali su i besplatno piće za svaki hattrick, a najbolji igrač seniorskog turnira uz pehar dobiva i potpisani dres nogometaša Dinama, Marka Tolića.

Sve dodatne informacije o turniru, ali i prijavama možete saznati na njihovim društvenim mrežama, ali i preko mobilnih brojeva organizatora. (Borut: +385919123788, Josip: +385917522962) Do sada je prijavljeno 20 seniorskih te 6 veteranskih ekipa. Prethodnih godina titulu osvajača dva puta je odnijela ekipa Double Dog, a jednom tim Elbi Unique. Svi se pitaju tko će biti ovogodišnji pobjednik. Na fotografijama u nastavku možete vidjeti kakva je atmosfera bila na prethodnim turnirima.

Fotografije: Facebook @MNTVolovcica