SVEUČILIŠTE SJEVER

Drugi po redu, Connect Week UNIN – tjedan karijera, održat će se ovog četvrtka 19.  i petka 20. svibnja od 15:00 – 19:00 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica. Događaj je namijenjen za sve studente Sveučilišta Sjever kako bi imali mogućnost predstaviti se te povezati s poslodavcima. Tijekom tjedna karijera održat će se brojne panel – rasprave s uspješnim predstavnicima priznatih tvrtki, zanimljive radionice te zabavno – glazbeni program.

‘Izuzetno se veselim svom prvom prisustvovanju na tjednu karijera! Vjerujem kako je ovo odlična prilika za sve nas studente koji smo žedni novih iskustava, ali i mogućih poslovnih prilika.’, svoje oduševljenje ovim događajem nije krila Klementina Plantak, studentica druge godine Komunikologije, medija i novinarstva. Oba dana, u šatoru ispred zgrade sveučilišta, tvrtke izlagači predstavit će svoje djelatnosti i rad. Studenti će tako imati priliku popričati s poslodavcima, poslati im svoj životopis ili jednostavno dogovoriti suradnju. Za sve potrebne informacije o tvrtkama izlagačima pobrinut će se moderator ovogodišnjeg Connect Week UNIN-a – Ivan Vukušić, direktor Top Radija. Također, za dobru zabavu, na samom zatvaranju tjedna karijera u petak s početkom u 18:45 sati sve prisutne zabavljat će Neven Stipčić, nekadašnji student Sveučilišta Sjever.

ČETVRTAK

Otvaranje tjedna karijera u sveučilišnom centru Koprivnica započet će s uvodnom riječju doc.dr.sc. Petra Miševića, prorektora za suradnju s gospodarstvom, EU projekte i međuinstitucijsku suradnju. Zatim, u popodnevnim satima održat će se panel – rasprava ‘Zelena i digitalna tranzicija RH do 2030.’, predstavljanje tvrtki, radionica ‘Samopredstavljanje – prvi korak do uspjeha’ od strane HZZZ-a te za kraj tu je DJ Zoran Borojević.

Zanimljivosti:

Tvrtke koje će se predstavljati su:

Carlsberg Croatia, Podravka, Bauwerk Group, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Hrvatska poštanska banka, Vindija, Fina, Školska knjiga, KPMG, GPK Komunalac, SATO, Hamburger Recycling, Poduzetnički inkubator Đurđevac, ENTER Koprivnica, Universal Adria, Danieli Systec, DataFromSky, Savez za željeznicu, TRAF SIGNAL d.o.o., OSATINA GRUPA, SedamIT i Vizija.

PETAK

Posljednji dan Connect Week UNIN-a sadržavat će dvije panel – rasprave: ‘Zanimanja budućnosti i održivo poslovanje u digitalnom okruženju’ i ‘Kultura kao nositelj dodane vrijednosti u lokalnim medijima’. Također, ovaj dan upotpunit će predstavljanje tvrtki te radionica pod nazivom ‘Employer branding: Kako to rade najpoželjniji poslodavci?’. Završnu riječ imat će prorektor sveučilišnog centra Koprivnica prof.dr.sc. Mario Tomiša, a nakon svečanog zatvaranja tjedna karijera slijedi glazbeni program umjetnika Nevena Stipčića.

Zanimljivosti:

Tvrtke koje će se predstavljati su:

Večernji list, Top radio, Podravka, Belupo, L’Oréal, ePodravina, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Hrvatska poštanska banka, OSATINA GRUPA, ENTER Koprivnica, Galerija S, Prigorski.hr, Kosinus, LIDER, Podravski radio, Hrvatska Pošta, Top Consult Grupa i 404 Agency.

Ovaj događaj namijenjen je i organizira se isključivo za studente Sveučilišta Sjever te samim time potiče na povezivanje s poslodavcima, neformalno druženje s kolegama, ali i ostvarivanja novih kontakata.

Fotografija: Sveučilište Sjever