Info

U Sveučilišnom centru Varaždin, 10. prosinca 2016 godine u 9:00 sati održana je radionica „Umijeće znanstvene komunikacije“ (Art of Science Communication). Radionicu su organizirali Sveučilište Sjever, Odjel za Biomedicinske znanosti i Američko društvo za mikrobiologiju (ASM), na inicijativu doc.dr.sc. Tomislava Meštrovića.

slika-315-1024x768

Glavna predavačica April Cashin-Garbutt iz Londona, održala je interaktivna predavanja o metodama intervjuiranja i znanstvenoj komunikaciji, te Damien Jonas Wilson s Kariba, koji je govorio o svojim multikulturalnim iskustvima u znanosti i znanstvenoj komunikaciji tijekom studiranja i usavršavanja na Sveučilištu u Utrechtu, Zagrebu i na Harvardu.

Tomislav Meštrović, glavni organizator radionice, približio je studentima studija Sestrinstva razvoj znanstvene komunikacije.

slika-222-1024x768