Info

Pozivaju se studenti i studentice Sveučilišta Sjever da se uključe u sportske aktivnosti koje se provode na Sveučilištu.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti koordinatoru za sport, profesoru Nedeljku Pavlecu (npavlec@unin.hr) ili na su.sjever@gmail.com.

Termini sportskih aktivnosti započinju 23. listopada 2017. godine prema rasporedu kojega možete pogledati ovdje.

Sportovi koje možete odabrati su:

• Košarka
  • Nogomet
  • Futsal
  • Odbojka
  • Street košarka
  • Badminton
  • Šah
  • Stolni teni
  • Atletika
  • Tenis
  • Plivanje
  • Kros
  • Odbojka na pijesku
  • Rukomet

Ove akademske godine održat će se Europske igre u Portugalu (Coimbra 2018), stoga će studenti i studentice Sveučilišta Sjever nastupiti u disciplinama u kojima su ostvarili plasman: badminton i stolni tenis – studentice te street košarka – studenti.