Info

Treća Pressedanova tribina održat će se u srijedu, 19. prosinca u 17 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica, dvorana 108. Gošća je glavna urednica vijesti sa zagrebačkog radija Yammat FM – Lorena Ouahchia.

Lorena je opisala odnos između radija i sebe kao “isklišejiziranu ljubavnu priču koja se dogodila na prve minute etera još na faksu u Lepušićevoj 6″. Završila je Fakultet političkih znanosti, a danas je mirna, ozbiljna i staložena ispred mikrofona Yammat FM-a.

Kako je to kada lokalni radio više nije lokalni pričat će nam Lorena, o kojoj ćemo više saznati u srijedu kada ju studenti preddiplomskog i diplomskog studija Novinarstva “izrešetaju” pitanjima. Na Tribinu su dobrodošli svi zainteresirani studenti i javnost.

3_Lorena Ouahchia

Vidimo se i očekujemo vas!