Glazba

Udruga Kulturna emancipacija kolaborativnih studenata (KEKS) održat će prezentaciju svog rada u četvrtak, 23. ožujka u predavaonici A102 Sveučilišnog centra Koprivnica, s početkom u 14:30.

Svojevrsnu uvertiru svog djelovanja spomenuta udruga imala je skupnim događajem Arts & Sh*t još u studenom prošle godine, da bi isti događaj ovoga vikenda dobio i nastavak. Arts & Sh*t pod brojem dva nosi izložbu, uglavnom radova studenata Sveučilišta Sjever, kao i prateći glazbeni dio nekoliko bendova.

Ovaj put nastupit će groove metal bend Autarch, đurđevački melodični hardkoraši Lurch, Lover is Dim koji bi se u najkraćim crtama mogao opisati kao indie pop-rock/blues sastav, Tibor koji upotpunjuje reperski dio večeri, resident DJ-evi Hibou & Ghost Shrimp i eksperimentalni noise performer Xtematic/Xernex koji će puštati techno i DnB beatove do kraja večeri.

Na izložbi, koja se otvara u petak 24. ožujka u 18:00 h u prostorijama FUNK-a na Kampusu, će na ulazu nuditi i Krešinu rakiju kao već tradicionalno piće dobrodošlice.

Udruga poziva sve zainteresirane da dođu na spomenutu prezentaciju gdje će se ukratko reći sve o ciljevima i planovima udruge, kao i otvorenost za sva pitanja, nove ideje i sve ostalo što bi moglo zanimati uglavnom studentsku i ostalu mladu populaciju.