Info

S obzirom na to da se bliže ispitni rokovi, u suradnji s Uredom za potporu studentima i razvoj karijera (Alumni) i cjeloživotno učenje, održat će se radionice “Pripreme za polaganje ispita – brzo učenje”.

Termin održavanja radionice u Sveučilišnom centru Koprivnica bit će u srijedu, 18. siječnja 2017. od 11:00 – 14:00 sati, a u Sveučilišnom centru Varaždin radionica će se održati u četvrtak, 19. siječnja od 10:00 – 13:00 sati.

Voditelj radionice je Jelena Ivelić, dipl. učit. duhovnosti, a svi zainteresirani se za radionicu mogu prijaviti na e-mail tanja.jaksic@unin.hr. U prijavi je potrebno naznačiti osobne podatke i studij.

Cilj ove radionice je upoznati studente kako je upotrebom mentalnih mapa i mnemotehnika proces učenja jednostavniji, kraći ali i efikasniji.