DRUŠTVO

Sveučilište Sjever pridružilo se obilježavanju Dana Grada Koprivnice još jednim zanimljivim događanjem. U četvrtak, 7. studenoga u 18 sati u zgradi Sveučilišta Sjever na Trgu dr. Žarka Dolinara 1, dvorana A108, održat će se zanimljiva tribina pod nazivom: Urednik – između marginalizacije i novoga uzleta.

Tribinu organiziraju Gordana Tkalec i Željko Krušelj s Odjela za komunikologiju, medije i novinarstvo Sveučilišta Sjever. Uz njih, na tribini će gostovati lokalni novinari i urednici; Goran Generalić, direktor Radio Koprivnice, Jelena Blaži, novinarka i urednica Varaždinske televizije, Ivica Barać, urednik portala Podravskog lista i Marko Posavec, urednik portala Drava info.

Arhiva; fotografije snimljene na promociji knjige u Novinarskom domu

Tribinu će moderirati Petra Slavečki, novinarka i voditeljica dopisništva Radio Kaj. Uz studente i profesore, organizatori pozivaju i sve lokalne medijske djelatnike i sve građane Koprivnice.

foto: Sveučilište Sjever