Tjedan karijera

Tjedan karijera održava se ovoga petka, 17. svibnja, na Sveučilištu Sjever. Bit će to nezaboravan dan s bogatim rasporedom panel rasprava i zanimljivih predavanja. Studenti će imati priliku mnogo naučiti kroz iskustva brojnih gostiju. Saznajte u nastavku što Vas čeka na zadnji dan Tjedna karijera i pridružite se dinamičnom rasporedu našeg Sveučilišta!

Raspored za danas

U 11:30 sati počinje okupljanje izlagača u šatoru. Imat ćete priliku od 12:00 do 16:00 sati posjetiti izlagački prostor u šatoru. Od prisutnih poduzeća moći ćete saznati što Vas zanima. Paralelno uz to, u 11:30 sati, počinje promocija knjige „Cico – tak imam te rad“. Predavanje će biti vođeno uz poznatog bivšeg hrvatskog nogometnog reprezentativca Niku Kranjčara. To će biti prava poslastica za strastvene ljubitelje nogometa. Na spomenutoj promociji prisustvovat će Žarko Ivković, urednik i zamjenik glavnog urednika Večernjeg lista te autori knjige Mladen Miletić i Tomislav Dasović.

Promocija završava u 12:30 sati, a nakon osvježenja, uz pola sata pauze, u 13:00 sati održat će se panel rasprava „Razvoj RH u svjetlu europskog zelenog plana“. Uz moderatora Matiju Lovreca, u raspravi će sudjelovati predsjednica Uprave Komunalac d.o.o. Nataša Tetec, direktorica ESG Competence Centra u PBZ-u Nataša Mlakar te treća sudionica Irena Ivanković, voditeljica tima za održivi razvoj sektora Poslovne održivosti i zelene transformacije u poduzeću Podravka d.d.

Nakon rasprave, u 14 sati, u šatoru je namijenjeno predstavljanje tvrtki uz moderatora. Ovoga petka predstavit će se sljedeća poduzeća: Hrvatska gospodarska komora, Fina, Središnja agencija za Hrvatsku akademsku i istraživačku mreža – CARNET. Također, još će u šatoru biti Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije – SAFU. Predstavit će nam se i HAMAG-BICRO, Čakovečki mlinovi, Podravka, INA, Calsberg Croatia, Grad Koprivnica, ENTER Koprivnica, Komunalac Koprivnica, Hrvatski zavod za zapošljavanje, OSATINA Grupa, Gepek, Dom zdravlja Koprivničko-križevačke županije, ALCA Zagreb, TVIN d.o.o., Danieli Systec te Studentski zbor Sveučilišta Sjever. Navedeni partneri bit će na raspolaganju za sva moguća pitanja i pružanje korisnih informacija. Nakon predstavljanja, slobodni ste se poslužiti bogatim izborom ručka u šatoru namijenjenom od 15 do 16 sati.

Tjedan karijera: Završna predavanja

Tjedan karijera imat ćemo priliku završiti s dva zanimljiva predavanja nakon ručka. Prvo predavanje počinje u 16 sati pod vodstvom Kristijana Škarica koji će, kao djelatnik tvrtke Gepek, ispričati svoju priču pod nazivom „Od Ivanić Grada do Dubai-a!“.

Posljednje predavanje i kraj Tjedna karijera završit ćemo predavanjem od 17 sati do 18 sati. Naziv predavanja je „Vrtić na biciklu – prometna edukacija od malih nogu“. U njemu će nam Lana Kranjc Račić iznijeti svoje iskustvo i educirati studente zašto je edukacija o prometu važna od malih nogu.

S tim završavamo ovogodišnji Tjedan karijera u nadi da je i Vama bilo jednako edukativno i zabavno kao nama. Nadamo se da se uskoro vidimo opet!