SVEUČILIŠTE SJEVER

Prorektor za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju, Prof. dr.sc. d.h.c. Vladimir Šimović ispred Sveučilišta Sjever je 29.05.2014. na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu potpisao Sporazum o suradnji sa Predsjednikom M-Sphere, prof. dr. sc. Tihomir Vranešević čime je Sveučilište Sjever postalo Scientific partner 3. po redu međunarodne M-Sphere konferencije.

Nova suradnja između Sveučilišta Sjever i M-Sphere biti će usmjerena na promicanje multidisciplinarnosti u znanosti i poslovanju. Prorektor Prof. dr.sc. d.h.c. Vladimir Šimović prilikom potpisivanja Sporazuma istaknuo je viziju Sveučilišta Sjever i naglasio usmjerenost prema vodećoj obrazovnoj, znanstvenoj, stručnoj i društveno odgovornoj visokoškolskoj ustanovi za obrazovanje kadrova iz područja tehničkih, ekonomskih, biomedicinskih i biotehničkih znanosti u sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Prof. dr. sc. Tihomir Vranešević sastanak je završio riječima da je siguran u uspjeh ove suranje jer Sveučilište Sjever i Udruga M-Sphere imaju sukladne i podržavajuće vrijednosti vezano za proučavanje i poticanje multidisciplinarnog pristupa u znanosti i poslovanju u društvu.

M-Sphere konferencija se održava u Zadru, od 02.-04.10.2014., pod temom Budućnost multidisciplinarnosti. Više informacija možete pronaći na: http://www.m-sphere.com.hr/

Ovim putem želimo Vas obavijestiti da Sveučilište Sjever za deset najboljih radova plaća kotizacije. Razmatrani će biti radovi koji su poslani isključivo sa službene eMail adrese (ime.prezime@unin.hr). Rok za prijavu sažetka je 15.07.2014., finalnog rada 15.09.2014. Mail adresa za slanje radova je info@m-sphere.com.hr.