Sveučilište Sjever

Sveučilište Sjever otvorilo je vrata za buduće studente, objavivši natječaj za upis u prvu godinu prijediplomskih i diplomskih studija za akademsku godinu 2024./2025. Ovaj ugledni obrazovni institut nudi čak 30 studijskih programa koji se izvode u Sveučilišnom centru Varaždin i Sveučilišnom centru Koprivnica.

Budući studenti imaju priliku izabrati studij koji odgovara njihovim interesima i ciljevima karijere. Sveučilište Sjever ponosno ističe svoj ugled kao jedne od najbrže rastućih visokoobrazovnih institucija. Pruža studentima priliku ostvarivanja punog potencijala. Steći će i znanje potrebno za uspjeh u svojim budućim karijerama.

Od prirodnih znanosti do humanističkih disciplina. Širok spektar studijskih programa omogućiti će studentima napredak u području koje ih najviše zanima.

” Bez obzira na to što sam daleko od kuće, drago mi je studirati ovdje. Na samom početku prvog semestra bila sam prepadnuta, ali zapravo uopće nije toliko strašno. Profesori su stvarno većinom razumni. Nema nas puno na predavanjima što smatram ogromnim plusom jer se tako svatko od nas stigne pokazati i dokazati. Fora mi je što nas profesori pamte, a vjerujem da nas je više kako to ne bi bilo baš lako. Zabavno je kada radimo nešto praktično, ali niti teorija nije strašna.” – Paola Perica, studentica komunikologije, medija i novinarstva u Koprivnici

Za sve dodatne informacije o natječaju i studijskim programima, zainteresirani se mogu obratiti studentskoj službi na Sveučilišnom centru Varaždin i Sveučilišnom centru Koprivnica.

Sveučilište Sjever poziva sve zainteresirane buduće studente da se prijave i postanu dio dinamične i inspirativne akademske zajednice koja cijeni vašu predanost i ambicije.

Vaše buduće obrazovanje počinje ovdje na Sveučilištu Sjever – mjestu gdje se stvaraju budući lideri i inovatori. Dođite i u to se uvjerite i sami. Bacite oko i ovdje!