Info

Savez sportskih udruga Sveučilišta Sjever i Sveučilište Sjever su u četvrtak, 19. ožujka 2015., u Varaždinu organizirali 5. sjednicu Izvršnog odbora Hrvatskoga akademskoga sportskog saveza.

Na sjednici su, među ostalim, doneseni plan rada i financijski plan za tekuću godinu te najavljeni Studentski dani sporta. Podneseni su izvještaji o tijeku priprema za Europsko sveučilišno prvenstvo u nogometu koje će se održati od 21. do 28. srpnja ove godine u Osijeku te izvještaji o pripremama za Europsko sveučilišno prvenstvo u taekwondou u Rijeci od 10. do 13. studenoga 2015.

Na kraju sjednice predsjednik HASS-a dr. sc. Zrinko Čustonja zahvalio se na domaćinstvu Savezu sportskih udruga Sveučilišta Sjever i Sveučilištu Sjever te je izrazio zadovoljstvo suradnjom u sudjelovanju sveučilišnih sportaša na ovogodišnjim natjecanjima.

Profesor Nedjeljko Pavlec se u ime domaćina zahvalio Izvršnom odboru na ukazanom povjerenju u organizaciji sastanka i izrazio nadu u nastavak dobre suradnje HASS-a i Sveučilišta Sjever.