Info

Sveučilište Sjever i Odeska državna akademija za mjeriteljstvo i standardizaciju potpisali su Ugovor o međunarodnoj suradnji koji uključuje razmjenu nastavnika i studenata, mogućnost upisa na poslijediplomske studije Odeske akademije, suradnju u organizaciji međunarodnih konferencija te suradnju na međunarodnim projektima.

U posjeti Odeskoj državnoj akademiji za mjeriteljstvo i standardizaciju bili su zaposlenici Odjela za graditeljstvo Sveučilišta Sjever – dr. sc. Božo Soldo, Željko Kos, Matija Orešković, Aleksej Aniskin, a primili su ih prorektor za međunarodnu suradnju i znanstveni rad dr. teh. sci. Bratčenko Genadij Dmitrijevich, prorektor za nastavu dr. sc. Djačenko Aleksandr Feodosijevič, pročelnik katedre mjeriteljstva dr. teh. sci. Borjak Konstantin Fedorovič te viši znanstveni suradnik dr. sc. Bugaev Sergej Viktorovič.