Info

Sveučilište Sjever i Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu potpisali su Sporazum o suradnji koji će omogućiti razmjenu nastavnog osoblja i studenata te publikacija, organizaciju i provođenje zajedničkih istraživačkih projekata, znanstvenih i stručnih konferencija i druge oblike suradnje.

Sporazum je potpisan tijekom službenog posjeta delegacije Grafičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu koju je predvodio dekan fakulteta dr. sc. Klaudio Pap. U delegaciji Grafičkog fakulteta bio je i prodekan za poslovanje dr. sc. Nikola Mrvac, a posjetili su oba sveučilišna centra Sveučilišta Sjever, upoznali se s programima, kapacitetima i opremljenošću Sveučilišta. Izrazili su spremnost na suradnju na nizu zajedničkih projekata.