Akademska čestitost

Magistri novinarstva, medijskog dizajna, inženjera grafičke tehnologije te magistara inženjera održive mobilnosti i logistike u petak, 28. veljače 2020. godine na svečanoj promociji u Sveučilišnom centru Koprivnica primili su svoje diplome.

Po prvi puta ove godine Sveučilišni centar Koprivnica bogatiji je za 77 magistara. Pročelnica Odjela za komunikologiju, medije i novinarstvo, Gordana Tkalec izjavila je kako su zadovoljni, no uvijek može bolje.

Naši studenti su atraktivni na tržištu rada pa nam odu poslije treće godine kada počinju raditi, a mi bi ih htjeli obrazovati do kraja. Znam da je mladima izazov početi raditi i emancipirati se. Ali tu je kvaliteta, manje su grupe i nudimo više svojim studentima, oni znaju da su ovdje osobe s imenom i prezimenom i da im se u potpusnosit posvećujemo. Ljudi čak misle da smo privatno sveučilište zbog odnosa prema ljudima.” – rekla je pročelnica Tkalec i dodala kako redovito osvježuju svoje programe.