SVEUČILIŠTE SJEVER

Danas, s početkom u 13 h svečano je otvorena Doktorska konferencija na Sveučilištu Sjever, u Sveučilišnom centru Koprivnica.

Svečano je otvoren simpozij za doktorande poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija u području medija i komunikacije. Nakon otvaranja održana je sekcija predavanja u kojoj su sudjelovali stručnjaci u području medija, novinarstva, nakladništva i komunikacijskih znanosti.

Predavanje je održao Angus Phillips, direktor oksfordškog internacionalnog centra za izdavaštvo, Dr. Vanja Garaj, Voditelj odjela dizajna na sveučilištu Brunel u Londonu te naš renomirani novinar,  Silvije Tomašević, poznat po svojim javljanjima iz Rima i Vatikana.

Doktorska konferencija u tijeku je još i sutra, 28. rujna, gdje će se na istome mjestu održati predavanja i radionice.

foto: Krešo Puklavec