Studentski

Nakon duže stanke, u KKC Pixel u Koprivnici, ponovno će se održati studentska srijeda puna zabave, plesa, kvalitetne muzike i dobre vibre.

Četrnaestu po redu studentsku srijedu organizira udruga KEKS, koju čine mladi i ambiciozni članovi: Boris Dragojlović, Maja Rastoder, Ivan Lončarević, Andrija Knezić i Silvana Jurčević. Jednom mjesečno organiziraju studentsku srijedu, a svaka je tematski drugačija. Ovoga puta, čeka nas soul večer.

Cilj ovakvih događanja jest da se noćni život u Koprivnici razvije jer, nažalost, kad pričamo o noćnom životu u Koprivnici, nema previše izbora za mlade studente. Zato, organizatori ovim događajem žele okupiti društvo i mladim generacijama ponuditi izbor za izlazak.

Svi studenti i oni koji se tako osjećaju, dobrodošli su u Pixelu u srijedu, 15.11. s početkom programa u 22:00 h.