Zabava

Prva studentska srijeda u kafiću Index, koji se nalazi na samo nekoliko koraka od kampusa našeg Sveučilišta, sinoć je zavladala uzbudljivom atmosferom. Ova srijeda označava početak nečega posebnog – novog studentskog noćnog života u Koprivnici.

Atmosfera u Indexu

Unutar ugodnog prostora, obasjanog svjetlima i ispunjenom brojnim zvučnicima, za atmosferu su se u kafiću svako malo puštali dimni efekti koji su dodatno podizali energiju. Osim dima, ono što je bilo glavno i posebno isticalo večer bio je DJ LIMEE zadužen za glazbu. Neprekidnim prijelazima između različitih glazbenih žanrova, DJ je uspio održati visoku razinu energije tijekom cijele večeri. Posebno ushićenje izazvali su trenuci kada su se puštali hitovi poput onih od Grše, popularnog izvođača čiji su stihovi postali najslušaniji u regiji.

Izvor: Lara Sekulić

„Stvarno nisam očekivala da ću čuti mlade trepere Grše i Pekija u kafiću blizu fakulteta, ali bilo je oduševljavajuće. Ovaj DJ je stvarno znao kako da nas što dulje drži na nogama”, izjavila je Tina, studentica druge godine Komunikologije, medija i novinarstva.

Također, razgovarali smo i s vlasnikom Indexa, Lukom Kuzmićem, o ovoj studentskoj srijedi. Na pitanje kako je došao na ideju za pokretanje studentske srijede, odgovorio je kako su ga nagovorili članovi našeg faksa, posebno M. B. koji sinoć nije mogao doći baš zbog studentskih obaveza. Što se tiče pitanja za odaziv, rekao je da je zadovoljan te da vjeruje da će promocija događaja sljedeći put privući još veći broj ljudi.

Izvor: Lara Sekulić

Povoljna studentska srijeda

Studenti su također bili oduševljeni raznovrsnom ponudom pića koja je bila prilagođena studentskom budžetu. Kao što su na primjer sokovi 2,30 eura, ali i cijena alkoholnih pića, poput piva, nije bila drastičnija – oko 2,50 eura.

Ova prva studentska srijeda u Indexu pokazala se kao uspješna, a vjerujemo da mnogi već planiraju svoj povratak na buduće studentske srijede. S obzirom na pozitivnu reakciju studenata, čini se da je ovo novo mjesto već osvojilo srca mnogih studenata u Koprivnici. Na Pressedanovim službenim profilima TikTok-a i Instagrama pogledajte kako tekla sinoćnja studentska srijeda.

Za sve nove aktualnosti ovog kafića možete pronaći na njihovom službenom Instagram profilu.