Izložbe

U kino dvorani Studentskog centra u Zagrebu u petak, 26. svibnja studenti treće godine novinarstva i medijskog dizajna predstavili su svoje grupne projekte u sklopu kolegija Vizualna komunikacija i novi mediji.

StudentCuts je najveća međunarodna revija studentskih radova koju studenti organiziraju za studente. Ove se godine, po redu četvrta, održala 25. i 26. svibnja u prostorima zagrebačkog SC-a, za koju je bio pripremljen i bogat sadržaj.

Za prvi dan su se organizirali turnir u stolnom nogometu kao i koncert praćen s DJ-evima na afteru. Drugi dan predstavljeni su studentski radovi više fakulteta, primjerice Akademije dramske umjetnosti, Grafičkog fakulteta, TVZ-a i drugih.

Nakon predstavljanja radova, održane su finale turnira u stolnom nogometu i Tekkenu 5 te su se dodjeljivale nagrade. Stand-up nastup održali su komičari iz Studija smijeha, da bi sve završilo koncertima bendova Glen Park i Grette.

Sveučilište Sjever predstavilo je svoje radove pod mentorstvom profesorice Ive-Matije Bitange.

sc_viz -0141