Izložbe

Izložba facebook grupe ‘Zakaj volim Zagreb’ ove godine doživljava svoje treće izdanje. U Muzeju grada Zagreba, gdje se izložba otvorila 30. svibnja 2017. godine, trajat će do 2. srpnja.

Spomenuta izložba održava se povodom Dana grada Zagreba, gdje je izloženo oko 60 fotografija. Valja napomenuti kako grupa postoji od 2010. i danas broji preko 53 000 članova iz cijelog svijeta.

Za odabir 60 fotografija na izložbi zaslužan je žiri, koji se sastoji od Snježane Požar, Ivana Balića Cobre i Miljenka Gregla.

Samu koncepciju izložbe osmislili su voditelj grupe Ivan Brnčić te viša muzejska pedagoginja Vesna Leiner.

Među tim fotografijama tako se nalazi i rad studenta medijskog dizajna Sveučilišta Sjever Luke Antunca, što je, s obzirom na konkurenciju, stanovit uspjeh.

Ulaz na izložbu je slobodan.

Luka_Antuac
Foto: Luka Antunac