Info

Na Sveučilištu Sjever u petak, 15.05.  od 10 do 17 sati održao se stručni sastanak za specijaliste i specijalizante ginekologije i opstetricije te primalje, pod naslovom: ”Pelveoperineologija – suvremeni pristup”.

Skupu su se odazvale primalje i liječnici iz Varaždinske županije te iz susjednih županija s ciljem prezentacije i promocije ginekologije i opstetricije te usvajanja novih spoznaja u suvremenom pristupu u porodu. Na skupu su izlagali ugledni predavači iz ovog područja te su se održale radionice u kabinetima zdravstvenih njega.
Skup su zajednički organizirali Sveučilište Sjever i Služba za ginekologiju i opstetriciju OB Varaždin, te KB Sv. Duh, Hrvatska komora primalja i HLZ – podružnica Varaždin.