Kazalište

Dana 27. studenog 2018. godine, u Kinu Velebit Koprivnica, održala se autobiografska kazališna predstava na temu „Stara škola kreka – iz tame u svjetlost” od Marina Ivanovića – Stoke.

Marin je pred punom dvoranom prepričao svoj osobni ovisnički život uz šokantne spoznaje koje nikoga nisu ostavile ravnodušnima. Stoka tvrdi da ga je Bog spasio iz jedinog razloga da prepriča i spasi mlade naraštaje od svijeta opojnih supstanci.

Poslije predstave slijedila je javna tribina na temu „o ovisnostima i zlouporabi droge – od problema do rješenja“ s preventivnim ciljem da osvijesti mlađu publiku o globalnom problemu s drogom.

Organizator događaja: Policijska uprava koprivničko-križevačka uz podršku Ravnateljstva policije.

daspkodfj