SVEUČILIŠTE SJEVER

Sportaši Sveučilišta Sjever krenuli su danas na Sportske igre u Puli. Sveučilišne sportske igre održavaju se ove godine u Puli od 29.svibnja do 1.lipnja. Sportska udruga Sveučilišta Sjever od ove je godine pridruženi član Hrvatskog akademskog sportskog saveza i time je stekla pravo nastupa na Sveučilišnim sportskim igrama. Sveučilište Sjever tako ove godine prvi puta sudjeluje na Sveučilišnim sportskim igrama, i to u street košarci, odbojci na pijesku i šahu. Sveučilište će predstavljati ženske i muške ekipe studenata koje su se pripremale pod vodstvom prof. Nedeljka Pavleca, koordinatora za sport na Sveučilištu Sjever. Za sljedeću godinu, kada Sveučilište Sjever postane punopravni član Hrvatskog akademskog sportskog saveza, očekuje se sudjelovanje i u ekipnim sportovima poput malog nogometa , odbojke i košarke.