Zabava

Studenti i mladi opet su aktivni i rade na trećoj SHOWderici! Festival koji je oživio jezero Šodericu ulazi u treću godinu i polako raste kvalitetom i brojem uključenih mladih.

Udruga športske rekreacije podravskih studenata osvježila je organizacijski tim novim ljudima, koji su prošlih godina bili volonteri, a sad su punopravni dio organizacije. Sve je to dio projekta zamišljenog prije tri godine. SHOWderica nije samo festival za zabavu, već i poligon za skupljanje iskustva i aktiviranje mladih.

Datum održavanja pomaknut je u odnosu na prošlu godinu pa će se SHOWderica održati predzadnjeg tjedna u srpnju, od 22. do 23. srpnja. Subota, 23. srpnja, rezervirana je za dnevna događanja. Središnji događaj bit će turnir u odbojci na pijesku, jedan od jačih turnira u sjeverozapadnom dijelu Hrvatske. Osim odbojke, bit će još različitih zabavnih turnira.

Ovogodišnji večernji program ima krov nad glavom! Budući da je protekle dvije godine festival obilježila kiša, organizatori su se pobrinuli da ovaj put svi ostanu na suhom.

SHOWderica će ove godine ugostiti mnogo izvođača. Ponovo dolazi atraktivan Rave Ann – party-kombi koji će zabavljati do jutra! Petak će obilježiti trash party, a ostatak programa SHOWderice uskoro će biti objavljen. Kako sad stvari stoje, sprema se odlično ljeto na Šoderici!

Za sve okupljene u kampu, tijekom dana održavat će se razna druženja i program uz neizostavno igranje beerponga!

SHOWderica vas poziva na odličan party na Šotki!