Info

Poznati televizijski voditelj i autor dokumentarnih emisija održat će predavanje na Sveučilištu Sjever u Koprivnici u srijedu, 29. ožujka u predavaonici A01 s početkom u 15 sati.

Robert Knjaz poznati je novinar, scenarist, televizijski voditelj i autor s bogatim radnim iskustvom. Autor je i voditelj brojnih dokumentarnih i zabavnih emisija koje su, obilježene njegovim specifičnim stilom, uvijek bile popularne diljem države. Osim najnovijeg serijala “Hrvatski velikani” koji su postali instant televizijski hit, neke od poznatijih i popularnijih Knjazovih emisija bile su svakako “Mjenjačnica”, “Koledžicom po svijetu” kao i mnogima poznate emisije “Svlačionica”, “Zaleđe”, ali i druge.

Tema predavanja jesu “Inovativne TV forme” te se ovim putem pozivaju svi zainteresirani studenti da prisustvuju ovom gostujućem predavanju.