DRUŠTVO

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Koprivnica u Sveučilišnom centru Koprivnica organizira radionicu na temu životopisa, molbe za posao kao i motivacijskog pisma.

Radionica će se održati 12. travnja s početkom u 12 sati.

Radionica je kreirana za studente kako bi im se pomoglo da se završetkom studija lakše pripreme za predstavljanje poslodavcima, i to upravo kroz izradu životopisa, molbe i motivacijskog pisma.

Voditeljica radionice je Martina Majić Peršin, mag. psych.

CISOK Koprivnica dio je Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ), Područnog ureda Križevci, koji nudi niz individualnih i grupnih aktivnosti s ciljem pomoći svim građanima u zapošljavanju, izboru (daljnjeg) obrazovanja, te razvoju karijere.

Više informacija o radu centra možete pronaći na portalu www.cisok.hr, a prijaviti se možete najkasnije dan prije radionice putem ove poveznice.