DRUŠTVO

Društvo psihologa Varaždin u suradnji sa Sveučilištom Sjever ugostilo je znanstveno stručni skup Psihošpancir.

Riječ je o specifičnoj formi događanja u kojoj se isprepliću predavanja stručnjaka s područja mentalnog zdravlja, okrugli stolovi i razne radionice.

Psihošpancir otvoren je u petak 17.2. u predavaonici 110 uvodnim riječima Društva psihologa Varaždin, predstavnika Županije i Grada, kao i Sveučilišta. O kvaliteti ovog događaja najbolje govori činjenica da se prijavilo više od 100 uglednih psihologa, psihijatara, profesora i studenata psihologije i drugih srodnih znanosti.

Psihošpancir će se na Sveučilištu Sjever zadržati i u subotu 18.2. Detaljnije informacije o samom skupu kao i cijeli program mogu se pronaći na stranici Društva psihologa Varaždin.

Na većem parkiralištu ispred Sveučilišta Sjever u Varaždinu, u 16 sati, Šime Strikoman snimio je tzv. Milenijsku fotografiju.