Info

Psihijatar i seksualni terapeut dr. med. Goran Arbanas, održat će predavanje u Sveučilišnom centru Varaždin.

Na studiju Sestrinstva 18. i 25. svibnja dr. med. Goran Arbanas održat će predavanje u okviru kolegija Zdravstvena njega u zajednici.

Uvaženi gost predsjednik je Hrvatskog društva za seksualnu terapiju, te jedini psihijatar u Hrvatskoj sa specijalizacijom iz seksualne medicine. Edukaciju je završio u Oxfordu i Sheffieldu i ima bogato iskustvo u liječenju seksualnih smetnji.

Na predavanje i razgovor o seksualnoj disfunkciji pozvani su svi studenti studija Sestrinstva i svi zainteresirani studenti i nastavnici s drugih studijskih smjerova.

Predavanje će se za oba terimina održati u Sveučilišnom centru Varaždin, UNIN 2, predavona 110 u 16 sati.