SVEUČILIŠTE SJEVER

Prošloga petka, 15. prosinca u Sveučilišnom centru Koprivnica održana je svečana promocija prvostupnika. Sveukupno je promovirano 44 prvostupnika novinarstva, 39 prvostupnika poslovanja i menadžmenta te 25 prvostupnika medijskog dizajna.

Svečanu promociju otvorio je prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša koji je promoventima čestitao na njihovom uspjehu te im poželio uspješnu budućnost u karijeri.

Promoventima i svim prisutnima također se obratila i pročelnica Odjela za novinarstvo, doc. dr. sc. Gordana Tkalec, pročelnik Odjela za medijski dizajn, doc. dr. sc. Dean Valdec te pročelnik Odjela za poslovanje i menadžment, izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak.

Pročelnici odjela novopečenim su prvostupnicima uz prisegu podijelili diplome i tako službeno ispratili još jednu generaciju prvostupnika.

Svečanu promociju okončala je studentska himna Gaudeamus igitur te je uslijedilo zajedničko fotografiranje i druženje s obitelji, prijateljima i profesorima.

Čestitamo svim prvostupnicama i prvostupnicima!

Foto: Luka Antunac