Akademska čestitost

U srijedu, 13. veljače četvrta generacija studenata u Koprivnici primila je svoje diplome nakon 3 godine rada. Na svečanoj dodjeli ispratili su ih prijatelji, obitelj, profesori te ostali djelatnici Sveučilišta Sjever.

Studentima su na uspješno završenom preddiplomskom studiju čestitali pročelnici odjela svakoga smjera; Komunikologije, medija i novinarstva – doc. dr. sc. Gordana Tkalec čestitala je prvostupnicima novinarstva, zatim doc. dr. sc. Dean Valdec, pročelnik Umjetničkog studija čestitao je prvostupnicima medijskog dizajna te izv.prof.dr.sc. Ante Rončević, pročelnik odjela Ekonomije, čestitao je studentima poslovanja i menadžmenta. Svaki od njih poželio je puno sreće i zdravlja te daljnji uspjeh u životu i gradnji karijere.

Zvukovima studentske himne Gaudeamus igitur, ispraćena je još jedna generacija studenata koji će svojim budućim poslodavcima ponuditi sva usvojena znanja i vještine, a onima koji svoje obrazovanje nastavljaju i dalje kroz diplomski studij želimo mnogo sreće!