Izložbe

Muzej grada Koprivnice objavio je raspored događanja od 6. do 11. studenoga. Posjetitelji će moći uživati u izložbama fotografija i završnoj izložbi najmlađih Malaca muzealaca. Povodom dana grada Koprivnice održat će se promocije knjiga „Podravski zbornik 41/2014“ i „Bibliografija Podravskog zbornika – retrospektiva 1975. – 2014.“ Za kraj će se 11. studenoga u Gradskom muzeju otvoriti izložba pod nazivom „30 godina dopisništva Večernjeg lista u Koprivnici“.

6. studenoga (18:00)

U Muzeju grada Koprivnice – otvorenje izložbe „Ljubićeva pećina“. Izložba je rezultat višegodišnje suradnje Hrvatskoga restauratorskog zavoda i Muzeja prapovijesne antropologije u Monaku.

6. studenoga (18:30)

U Galeriji Koprivnica – otvorenje izložbe koprivničkog fotografa Hansa Parscha.

7. studenoga (10:00 – 13:00)

U Muzeju grada Koprivnice – završna izložba Malaca muzealaca; završna izložba s prethodnih radionica i promocija zajedničkog animiranog filma „Četiri leptirića“.

10. studenoga (12:30)

U Galeriji Koprivnica – svečano potpisivanje darovnog ugovora između dr. Hrvoja Neimarevića i Muzeja grada Koprivnice o Donaciji dr. Neimarević. Donacija dr. Neimarevića sastoji se od zbirke naivnog slikarstva i kiparstva te zbirke etnografskog tekstila.

U Galeriji Koprivnica – predstavljanje knjiga Podravskog zbornika 41/2014 i bibliografija Podravskog zbornika (retrospektiva 1975. – 2014.)

11. studenoga (13:00)

U Muzeju grada Koprivnice – otvorenje izložbe u povodu 30. godišnjice dopisništva Večernjeg lista u Koprivnici.
Organizatori su Hrvatsko novinarsko društvo (ogranak Koprivničko-križevačke županije) i Muzej grada Koprivnice pod pokroviteljstvom Večernjeg lista.