Info

Na Izboru najboljih sportaša grada Varaždina, koji se ove godine održao 54. put, dodijeljene su i posebne pohvale i priznanja.

Tako je u varaždinskom HNK, gdje se Izbor održao, priznanje dobio i profesor Nedjeljko Pavlec, koji ujedno obnaša dužnost presjednika Saveza sportskih udruga Sveučilišta Sjever.

Kao predsjednik je na toj poziciji od 2009. godine, a ujedno je i koordinator za sport na spomenutom Sveučilištu. Također je i član predsjedništva Hrvatskog akademskog sportskog saveza (HASS).

U ime HASS-a sudjeluje u organizaciji i provedbi brojnih studentskih turnira, između ostalih i u organizaciji državnih prvenstava u odbojci, futsalu, košarci, te manifestacijama poput Studentskog međunarodnog dana sporta, te vođenja studenata i studentskih ekipa na brojne međunarodne i nacionalne turnire.