Info

Pozivaju se studenti da se prijave u timovima u 7 različitih poslovnih slučajeva, ovisno o svojim afinitetima – marketing, event management,  financije, tehničke znanosti, ljudski potencijali, društveno odgovorno poslovanje te trend budućnosti na natjecanje “Case Study Competition”.

Navedeno natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva odvija se na način da poduzeća predlažu temu, a studenti rješavaju prave poslovne slučajeve smišljajući kreativna i inovativna rješenja. Vodeće je regionalno natjecanje ovakvog tipa i održava se već 15. godinu zaredom te okuplja stotine proaktivnih studenata sa različitih fakulteta. Svako poduzeće zadaje jedan poslovni slučaj koji je primjer izazova s kojim se poduzeće susrelo ili predviđa da će se susresti, a rješavaju ga timovi od 2 do 4 člana.
Natjecateljskom timu na raspolaganju je mentor iz poduzeća koji je upoznat sa slučajem te stručan u području iz kojeg je poslovni slučaj. Poduzeća nagrađuju najbolja rješenja s novčanim te dodatnim nagradama u obliku praksi i pripravništva.

Prijave će biti otvorene od 5.  do 17. ožujka 2019. godine na stranicama eStudent

Kontakt informacije: Ana Samac (ana.samac@estudent.hr), voditeljica projekta.