SVEUČILIŠTE SJEVER

Za sve kreativce i one koji bi rado pokazali neku svoju vještinu i talent stiže odlična vijest. U srijedu, 9. travnja, osnovana je Umjetnička skupina Sveučilišta Sjever te su prvi sastanci održani u sveučilišnim centrima u Varaždinu i Koprivnici.

Osim svakodnevne uloge menadžera, novinara i dizajnera, naši studenti ne kriju ambicije ni prema umjetnosti. Organiziranjem Umjetničke grupe pokušat ćemo ispričati neku novu priču, pokazati drugu stranu sebe kojom ćemo se predstaviti zajednici te naposljetku sav rad upriličiti u zajednički nastup. Talentirane glazbenike, ljubitelje kazališta, glume i poezije, plesače , tekstopisce  i sve koji se tako osjećaju pozivamo da nam se priključe kako bismo zajedničkim snagama pokušali ukomponirati različite umjetnosti te osim klasičnih, već rutinskih predavanja, pisanja seminara ili polaganja ispita, dodati ovom kratkom razdoblju studiranja i malo čarolije!

Svi zainteresirani za dodatne informacije mogu se obratiti u studentsku referadu.