Info

U srijedu 13. veljače 2019. u 19 sati Snježana Tišljarić predstavit će svoju najnoviju zbirku poezije „Simfonija poeTika“. Predstavljanje će se održati na Stručno-znanstvenom odjelu Knjižnice i čitaonice “Fran Galović” u Koprivnici.

Snježana Tišljarić rođena je u Koprivnici. Završila je Srednju školu za novinskog izvjestitelja, Filozofski fakultet, smjer predškolski odgoj i doškolovanje za odgojiteljicu u vjeri na KBF-u u Zagrebu.

Njezini literarni radovi osvojili su brojne nagrade na različitim natječajima. Snježana Tišljarić dobitnica je prestižne državne nagrade Republike Hrvatske „Ivan Filipović“ za doprinos teoriji  i praksi u ranom i predškolskom odgoju i obrazovanju.

Osim pisanjem, bavila se i glazbom, folklorom te radom na različitim kulturnim projektima. Članica je Društva hrvatskih književnika Ogranka Koprivnica kao član suradnik. Do sada je  objavila knjigu „Moja Ždala“ koja obuhvaća dio povijesti i života toga mjesta.