SVEUČILIŠTE SJEVER

U sklopu predstavljanja novoosnovane Riječke stilističke škole, danas će se prezentirati, medijsko-stilistička te znanstvena monografija prof. dr. sc Marine Biti-  „U svijetu medijskoga teksta“ u izdanju Sveučilišta Sjever.

„Nadam se da će knjiga naići na publiku koja će ju pročitati i koja će ustvari proširiti dijalog o jednoj temi koja je zapravo nova i čije elemente moramo potražiti u različitim teorijama te različitim disciplinama.“ – uzbuđeno nam govori autorica knjige.

Ovo izdanje je udžbenik za kolegij Čitanje i analiza medijskoga teksta na preddiplomskom studiju Komunikologija, mediji i novinarstvo u Koprivnici, a knjiga će biti predstavljena u sklopu Dana Filozofskog fakulteta u Rijeci 5. svibnja 2022. godine te će biti predstavljena od strane pročelnice sa Sveučilišta Sjever; urednica prof. dr. sc. Gordana Tkalec, recenzentice prof. dr. sc. Ive Rosande Žigo te recenzentice s FFRI prof. dr. sc. Lade Badurine.

Fotografija: Sveučilište Sjever